Kleebisreklaam

 Kleebisreklaam hoonetel ja hoonetes

Suure kiirusega teede ääres peab ettevõtte asupaiga markeering olema suur ja nähtav juba kaugelt. Tehnopargis või maantee ääres oleva hoone kleebistatud sein sobib edukalt nii hoone markeerimiseks kui logo promomiseks. Selline reklaam toimib edukalt pikki aastaid, ilma reklaamimaksule kulutamata.

kleebisreklaam » Pipelife seinakleebised
Oleme valmistanud väidetavalt Eesti suurima kleebisreklaamobjekti - PipeLife logo Jüris asuva tootmishoone seinal (vt pilt).

Lisaks välisseintele ja akendele kleebistame ka siseruume. Oleme valmistanud hooneid läbivaid viidasüsteeme ja kleebisdekoratsioone. (N: Teletorni interjööritööd, Kaubamaja uue Kodumaailma ja uue Lastemaailma avamise eelsed sisetööd jne). Teame mida ja kuidas on vaja teha suurte sisedekoratsiooniprojektide puhul.


Reklaam kaubanduses

Toodame kaubanduse sisereklaami (kassa kaubarennid, poe seinad, põrandad, reklaam kaubariiulitel jne) ja reklaami vaateakendele. (n: Tallinna Kaubamaja, Zara, Burberry jne). Tänu sellele oleme hästi kursis kuidas reklaam kaubandusse paigaldada tähtaegselt kaubanduse nõudeid arvestades ja jaeklienti minimaalselt segades.

Kaubanduskeskustes paigaldame kleebisreklaami keskuse ustele, seintele, eskalaatoritele, parkla tõkkepuudele. Tuleme toime hajutatud objektide logistikaga (n: Smartposti pakiautomaatide värvimuutus). Teame täpselt detaile, mida kuskil mingi töö puhul arvestama peab.


Kleebisreklaam autodel

Autoreklaam on auditooriumi suurust ja kontakti hinda arvestades äärmiselt efektiivne turunduskanal. Reklaamkleebised autol kestavad aastaid ja iga sõit läbi linna korjab tuhandeid potentsiaalseid kontakte. Reklaamimaksu- ja pinnarendivabalt!

kleebisreklaam » MiniMoi autokleebised
kleebisreklaam » Starman autoreklaam
kleebisreklaam » Kleebisreklaam Fazer peoteeninduse kaubikul

Kujundamisel lihtsalt arvestage, et autoreklaam hakkab tööle, kui seal on pilgupüüdja ja võimalikult lakooniline info. Omalt poolt saame kujundamisel abiks anda kõigi Euroopas kasutatavate autode, kaubikute, veokite ja busside vektorjoonised.

Valmistame ja paigaldame:
- kleebiskilest lõigatud autoreklaami
- fototrükitud reklaamkleebiseid autodele
- kogu autot katvad kleebised


Kleebisreklaam ühissõidukitel

Kleebisreklaam ühissõidukitel on väga suure kontaktiarvuga reklaamikanal. Trammide, trollide ja busside pidev liikvel olemine kindlustab reklaami nähtavuse kogu valitud marsruudil ning peatusele lähenev ühissõiduk on kindlasti ootajate tähelepanu keskpunktis. Kogu marsruudi vältel on liikuv tramm, troll või buss ka autojuhtide kõrgendatud tähelepanu objekt. Samuti ei tasu alahinnata liikuva välireklaami staatilisest tõhusamat toimet jalakäiatele.

reklaam ühistranspordil » Saku bussireklaamid
reklaam ühistranspordil » Skype reklaamtramm
reklaam ühistranspordil » Euroopa Komisjoni trammireklaamid

Märgatav osa Tallinnas liiklevast ühistranspordireklaamist on meie poolt valmistatud.


Muu kleebisreklaam

Kokkuvõtteks - kleebime kõike, mida annab kleepida. Olgu see siis trikiramp, vaateaken, maja viidasüsteem või sootuks midagi muud ...

kleebisreklaam » Red Bull trikirambi kleebisreklaam
   

Pildil: Simpel Sessioni trikiramp

Tehtud reklaamtööd

portfoolio » freestähed ja viidad » Freeslogo Mediacomi kontoris
Freeslogo Mediacomi kontoris


Märksõnad

decals valokirjaimet valguskastid företagsflaggor valolaatikko esitluslaud reklaamtelk banderolli julistekehys
 
COMDECOR OÜ Laki 26, 12915 Tallinn / info@comdecor.eu www.flash.ee